12/27/2010

Otobüs Güzergah Ve Saatleri Artık �Bir Tık� Ötede..

  Otobüs Güzergah Ve Saatleri Artık �Bir Tık� Ötede..  
22.03.2008 09:30
   
Bu haber 93601 kişi tarafından okundu..
Oy: 32 - Puan: 4,8
 
 
 
 

GRUBUMUZ
İzmir Büyükşehir Belediyesi ESHOT Genel Müdürlüğü, yenilediği web sitesi ile vatandaşların otobüs saatlerine ve güzergahlarına birkaç saniye içinde ulaşmasını sağlıyor.

Teknolojiyi yakından takip eden ve en son yenilikleri yaptığı çalışmalara taşıyan İzmir Büyükşehir Belediyesi, ulaşım konusunda büyük bir hizmete daha imza attı. İzmir Büyükşehir Belediyesi ESHOT Genel Müdürlüğü, internet sayfasında yaptığı yeni düzenleme ile otobüslerin hat bilgileri, güzergah ve saatlerini �bir tık� yakına taşıdı.
http://www.eshot.gov.tr adresinde yapılan düzenleme ile İzmir içindeki otobüslerin hareket saatleri ve güzergahları harita üzerinde gösterildi. ESHOT'un internet adresine giren İzmirliler, burada menülerde yer alan �Ulaşım Rehberi�ni tıklayarak istedikleri hattın gidiş � dönüş güzergahını görebilme ya da saatlerini öğrenme şansı bulabilecekler. İnternet sayfasında yapılan düzenleme ile ayrıca güzergahlar, harita ve uydu üzerinde de izlenebiliyor.
Son olarak İzmir Büyükşehir Belediyesi sınırlarına bağlanan belde ve ilçelere otobüs seferlerini başlatan ve �90 dakika içindeki ikinci binişlere yüzde 50 indirim� uygulamasını devreye alan ESHOT Genel Müdürlüğü, toplu ulaşımda kolaylık sağlayan uygulamaların ve yeniliklerin bundan sonra da devam edeceğini bildirdi.

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Devamı Oku: Blogger Için “Uçan Twitter Kuşu” Eklentisi